Strzał = kasa od bukmachera. Promocja na mecz Polska – San Marino

Mecze Polski z San Marino zawsze potęgują wielkie emocje z powodu wielu bramek naszych kadrowiczów. Poziom obu ekip znajduje się oczywiście na dwóch biegunach, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Z drugiej strony możemy się spodziewać, że naszym sobotnim rywalom kilka razy uda się dojść do naszego pola karnego, tak jak podczas poprzedniej potyczki. 

Z pewnością mało kto z nas się spodziewał, że San Marino w poprzednim meczu zdoła strzelić gola przeciwko Polsce. To był jednak doskonały przykład, że w futbolu nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego też tym razem możemy spodziewać się podobnego scenariusza. Nawet jeśli nie będzie to zdobyta bramka, to naszym zdaniem zawodnicy rywali oddadzą kilka strzałów i sprawią nieco kłopotów polskiej defensywie. Patrząc na wspomniane starcie – San Marino oddało łącznie 5 strzałów i zdobyło jednego gola. Bukmacher BETFAN z okazji sobotniego meczu przygotował specjalną promocję, w której do zgarnięcia jest 5 zł za każdy strzał San Marino oraz 50 zł za gola. W poprzedniej identycznej promocji gracze odebrali bonus w wysokości 75 zł.

NIE MASZ KONTA W BETFAN? ZAŁÓŻ JE I ODBIERZ ZWROT ZA PIERWSZY ZAKŁAD DO 600 ZŁ 

Kasa za strzały San Marino

Oczywiście mamy nadzieję, że Polacy strzelą tych bramek jak najwięcej, ale liczymy także na strzały rywali. Co należy zrobić, aby wziąć udział w tej promocji? Warunki są dosłownie dwa lub trzy, jeśli nadal nie posiadacie konta w BETFAN.

  • załóż konto w BETFAN 
  • zagraj dowolny zakład SOLO lub AKO na mecz Polska – San Marino
  • stawka: dokładnie 49 zł, kurs minimalny kuponu: 2.5

Jeśli oczywiście posiadasz konto w BETFAN, to pierwszy krok możesz pominąć. Biorąc pod uwagę szczegóły kuponu, może być to dowolny zakład SOLO (z jednym zdarzeniem) na wspomniany mecz Polaków, przykładowo dwa gole Lewandowskiego czy powyżej 8 bramek w meczu. Możecie oczywiście taki zakład dołożyć do taśmy lub kuponu składającego się z 3-4 zdarzeń.