„Strzeliłeś najsmutniejszą bramkę na świecie”. Nietypowy list argentyńskiej telewizji

Wydawało się, że polska piłka absurdalnymi oświadczeniami i listami stoi. Jednak krok dalej poszła argentyńska telewizja TyC Sports, która najwidoczniej w czasie epidemii koronawirusa ma zbyt dużo wolnego czasu. Jeden z pracowników napisał list do… Mario Gotze, w którym narzeka na jego gola z 2014 roku!

Trudno w to uwierzyć, ale taki list widnieje na profilu telewizji w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą retransmisji finałowego meczu z mundialu w Brazylii. Wszyscy pamiętają wygraną Niemców, właśnie po golu zawodnika Mario Gotze w dogrywce.

Dzisiaj pokażemy finałowy mecz mundialu 2014 roku i oczywiście natychmiast pomyśleliśmy o tobie. Na wstępie chcemy powiedzieć, że nie mamy nic przeciwko tobie i wiele razy nawet mieliśmy przyjemność z oglądania twojej gry – rozpoczyna się nawet miło. Dalej jednak już absurd goni absurd i pojawiają się „pytania”, które chyba w zamyśle mają wprowadzić w zakłopotanie zainteresowanego. – Czy zdajesz sobie sprawę jaki ból sprawiłeś, kiedy strzeliłeś gola w 112. minucie?

Trudno nam ustalić czy to forma żartu, czy na poważnie, ale wyszło dość groteskowo. Z drugiej strony, w obecnej sytuacji idealnie pasuje pewne powiedzenie. Jeśli nie może być dobrze, niech będzie chociaż śmiesznie…

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Komentarze

komentarzy