🇦🇹 Sturm Graz – Mura 🇸🇮 Typy, kursy (26.08.2021)

W ramach rewanżowego starcia ostatniej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy, Sturm Graz zmierzy się na własnym obiekcie z Murą. Gospodarze są w bardzo komfortowej sytuacji.

Sturm Graz – Mura zapowiedź (czwartek, 21:00)

Choć z reguły uważa się, by nie skreślać losy awansu po pierwszym meczu dwóch drużyn, to w przypadku starcia Sturm Graz – Mura można odnieść wrażenie, że tylko sensacyjny zwrot akcji sprawiły, że austriacki zespół nie znalazłby się w fazie grupowej Ligi Europy.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Pierwszy pojedynek tych ekip, który został rozegrany na stadionie słoweńskiego klubu, zakończył się zwycięstwem gości 3:1. Bramki dla zespołu z Austrii strzelili: Jantscher, Kiteishvili oraz Yeboah. Z kolei jedyne trafienie dla Mury zanotował Skoflek. Sturm Graz jest zatem w bardzo dobrym położeniu przed rewanżowym pojedynkiem, który rozegra na własnym obiekcie.

Sturm Graz – Mura kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Sturm Graz. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.2. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.5. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 12.

Sturm Graz – Mura fakty meczowe

  • Sturm Graz nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów
  • Mura zanotowała dwa zwycięstwa w pięciu ostatnich pojedynkach
  • W każdym z pięciu ostatnich pojedynków Sturm Graz strzelił minimum dwa gole

Sturm Graz – Mura typy

Austriacki klub jest w bardzo dobrej formie. Zakładamy, że gospodarze nie pozostawią złudzeń i wygrają także rewanżowy pojedynek.

Sturm Graz – Mura | Typ: Sturm Graz wygra do przerwy i cały mecz 1.72 @ LV BET 

Sturm Graz – Mura | Typ: Sturm Graz powyżej 2.5 bramki w meczu 2.05 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy