Stuttgart – Augsburg 🇩🇪 Typy, kursy (07.05.2021)

Przed nami 32. kolejka Bundesligi. Pierwszy mecz to starcie Stuttgart – Augsburg. Jeszcze przed chwilą wydawało się, że nie będzie tutaj stawki. A jednak! Ostatnie wyniki klubu Rafała Gikiewicza i Roberta Gumnego sprawiły, że sytuacja zmieniła się na niekorzyść ich ekipy. 

Stuttgart – Augsburg zapowiedź (piątek, 20:30)

Augsburg z drużyny niemal pewnej utrzymania, teraz spada do ekipy, która nadal musi drżeć o byt w Bundeslidze. Jeden punkt w czterech ostatnich meczach sprawił, że dzisiaj już są w zasięgu jednego spotkania od strefy barażowej. Trzy oczka przewagi nad Arminią Bielefeld i cztery nad otwierającym strefę spadkową FC Koeln to naprawdę niewiele, nawet jak na trzy mecze do końca. Tym bardziej że Augsburg grał ostatnio właśnie z dołem tabeli. Porażki z Schalke i Koelnem to kompromitacje, a niewiele lepszym rezultatem był remis z Arminią. Krótko mówiąc trochę zbyt wcześnie przyszło rozluźnienie w drużynie Polaków.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W podobnej, a nawet gorszej, dyspozycji jest Stuttgart. Klub z miasta Mercedesa przegrał cztery ostatnie mecze i w ten sposób zakończył walkę o europejskie puchary. Z racji finału pucharu pomiędzy BVB a RB Lipskiem, nawet siódme miejsce daje awans do Europy. Stuttgart długo liczył się w tej batalii, ale katastrofalny kwiecień sprawił, że mogą porzucić te myśli. W zasadzie dzisiaj mają już „wolne”. Siedem punktów do pucharów i 9 nad strefą barażową mogą pozwalać na wcześniejsze myślenie o wakacjach.

Fakty meczowe

  • Stuttgart przegrał 4 ostatnie mecze ligowe i stracił w nich 10 goli
  • Augsburg w czterech ostatnich meczach zdobył 1pkt po bezbramkowym remisie z Arminią Bielefeld
  • W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Stuttgart wygrał 4:1

Stuttgart – Augsburg kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Stuttgart wygra, kurs: 2,00
  • Augsburg wygra, kurs: 3,76
  • Remis, kurs: 3,65

Stuttgart – Augsburg typy

Typ: Obie strzelą @ 1,59 Totolotek

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,65 Totolotek