Stuttgart – Mainz. Typy, kursy (29.01.2021)

W starciu inaugurującym 19. kolejkę Bundesligi Stuttgart zmierzy się na własnym obiekcie z Mainz. W zdecydowanie lepszej sytuacji są aktualnie piłkarze gospodarzy, którzy uchodzą za faworytów tej potyczki.

Stuttgart – Mainz zapowiedź (piątek, 20:30)

W imponującym stylu Stuttgart rozpoczął zmagania w sezonie 2020/2021, notując kilka naprawdę dobrych wyników. W połowie grudnia zespół wygrał na wyjeździe z Borussią Dortmund aż 5:1. Praktycznie od początku nowego roku klub z Mercedes-Benz Arena spisuje się nieco gorzej, przeżywając pewien kryzys. Drużyna wygrała tylko jedno z pięciu ostatnich ligowych spotkań, notując m.in. wyjazdową porażkę z Bielefeld aż 0:3.

Nadal jednak sytuacja Stuttgartu w tabeli jest zdecydowanie lepsza niż Mainz, które walczy w tym sezonie o utrzymanie. Zespół gości do tej pory zgromadził zaledwie dziesięć punktów w osiemnastu meczach i zajmuje przedostatnie miejsce ze stratą aż siedmiu oczek do bezpiecznej tabeli.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Stuttgart rywalizował z Mainz pod koniec września ubiegłego roku. Mecz na Pole Arena w Mainz zakończył się zwycięstwem gości 4:1.

Stuttgart – Mainz kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Stuttgart. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.72. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.15. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.65.

Stuttgart – Mainz typy

Biorąc nawet pod uwagę aktualną formę Stuttgartu, gospodarze powinni poradzić sobie w rywalizacji z Mainz, sięgając po trzy punkty.

Stuttgart – Mainz | Typ: Stuttgart wygra mecz 1.72 @ LV BET

Stuttgart – Mainz | Typ: Stuttgart wygra i obie drużyny strzelą gola 2.45 @ LV BET

Komentarze

komentarzy