Swansea – Stoke. Typy, kursy (17.08.2021)

Swansea

Mecz dwóch drużyn, które do niedawna grały jeszcze w Premier League. Swansea – Stoke to spotkanie ekip, które po latach spędzonych na najwyższym poziomie, nadal stoją w Championship. Faworytem tego starcia będą goście.

Swansea – Stoke zapowiedź (wtorek, 20:45)

Jeszcze w ubiegłym sezonie to Łabędzie byłyby faworytem takiego starcia. Drużyna z Walii była o krok od powrotu do Premier League. Najpierw czwarte miejsce w sezonie zasadniczym, a później finał barażów. W nim jednak okazali się zdecydowanie słabsi od Brentford i przegrali 0:2. Teraz też nie mają lekko, bo początek nie jest udany. Porażka z Blackburn 1:2, a w weekend tylko remis z Sheffield United 0:0. W międzyczasie jednak odprawili Reading z EFL Cup wygrywając aż 3:0 na wyjeździe!

Stoke ubiegły sezon zakończyło na 14. miejscu. Teraz jednak dobry początek. Mowa o wygranej z Reading 3:2 i remisie w Birmingham 0:0. W międzyczasie udało im się pokonać ekipę z niższej ligi w ramach EFL Cup – Fleetwood 2:1. Na ten moment mają 4pkt i dobry start za sobą. Drużyna Michaela O’Neilla chętnie ruszyłaby w górę tabeli – w porównaniu do ubiegłego sezonu – więc takie mecze zdecydowanie muszą wygrywać.

Swansea – Stoke kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Swansea wygra, kurs: 3,05
  • Stoke wygra, kurs: 2,45
  • Remis, kurs: 3,05

Swansea – Stoke fakty meczowe

  • Ubiegły sezon Swansea zakończyła na 4. miejscu i przegrała w finale barażów z Brentford
  • Stoke było dopiero na 14. lokacie
  • Obecnie Swansea rozpoczęło od 1pkt w dwóch meczach – 1:2 z Blackburn i 0:0 z Sheffield United
  • Stoke pokonało Reading 3:2 i zremisowało z Birmingham 0:0

Swansea – Stoke typy

Jeszcze przed chwilą to gospodarze byliby faworytem. Teraz sytuacja nieco się odwróciła. Jednak typujemy wyrównany mecz i gole z obu stron.

Typ: Remis @ 3,05 BETFAN

Typ: Obie strzelą @ 1,97 BETFAN

Komentarze

komentarzy