Iga Świątek wygra Wimbledon? Zagraj zwycięstwo Polki po kursie 50!

Przed nami jeden z najważniejszych turniejów w zawodowym tenisie. Czy Iga Świątek podtrzyma dobrą formę na kortach i wygra kolejny turniej Wielkiego Szlema?

Polka ma za sobą 35 zwycięstw z rzędu i rozpocznie ten turniej jako liderka rankingu WTA. Do tej pory 21-latka ma różne wspomnienia z kortów trawiastych. W zawodach juniorskich, dokładnie cztery lata temu, wygrała Wimbledon, lecz jako seniorka póki co nie odniosła sukcesu na tej nawierzchni. Z drugiej strony dopiero rok temu miała okazję jako pełnoprawna zawodniczka z czołówki wystąpić w tym turnieju i ostatecznie dotarła do czwartej rundy. Wynik być może nie był najlepszy, ale także nie ma co robić dramatu.

Obecnie jednak Świątek jest w kapitalnej formie i regularnie ogrywa swoje rywalki, które nie potrafią jej się przeciwstawić. Dlaczego zatem nie mogłaby odnieść kolejnego sukcesu w Wielkim Szlemie? BETFAN z okazji startu tego turnieju proponuje swoim graczom kurs 50.00 na zwycięstwo polskiej tenisistki.

Co należy zrobić, aby odebrać taki zakład?

– Należy zarejestrować konto za pomocą linka -> TUTAJ

– Dokonać wpłaty 55 zł na konto w BETFAN

– Zagrać pierwszy zakład za 50 zł na wybrane przez siebie wydarzenie

– Postawić na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie ze specjalnej zakładki dostępnej na stronie -> TUTAJ

Jeśli Polka wygra turniej, to zgarniecie 220 zł na KONTO GŁÓWNE.

Dodatkowo w ramach tej promocji otrzymujecie:

– Pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku porażki, wasze środki wracają do was na konto bonusowe, maksymalnie do 600 zł.

–Freebet 60 zł na grę. Inaczej mówiąc jest to darmowy zakład, który możecie wykorzystać jak tylko chcecie.

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

komentarzy