Świetny występ Roberta Lewandowskiego. Hat-trick Polaka w starciu z Borussią Moenchengladbach! [WIDEO]

Tuż przed meczem z Borussią Moenchengladbach piłkarze Bayernu dowiedzieli się, iż zostali mistrzami Niemiec sezonu 2020/2021. „Bawarczycy” podeszli do sobotniego starcia z „piłkarskim luzem”, co potwierdza zwycięstwo 6:0. Fenomenalny mecz rozegrał Robert Lewandowski, który strzelił trzy gole i zaliczył asystę.

Polak wpisał się na listę strzelców już w 2.minucie potyczki, wykorzystując podanie Alaby.

Fenomenalny gol Lewandowskiego

Nieco ponad pół godziny później Robert Lewandowski ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając genialną bramkę!

Jeszcze w pierwszej połowie Polak dorzucił asystę przy golu Comana.

Hat-trick Roberta Lewandowskiego

W drugiej połowie rywalizacji Bayern otrzymał rzut karny. Do jedenastki podszedł oczywiście Robert Lewandowski, który wykorzystał okazję i skompletował hat-tricka.

W 85. minucie do siatki trafił Leroy Sane, który tym samym ustalił wynik spotkania na 6:0. Robert Lewandowski ma aktualnie 39. goli na swoim koncie. Tym samym Polakowi brakuje jednego trafienia do wyrównania rekordu Muellera.