Świt Nowy Dwór – Znicz Biała Piska 🇵🇱 Typy, kursy (13.10.2021)

Trzecioligowcy nie próżnują w środku tygodnia. W Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się spotkanie Świtu ze Zniczem Biała Piska. Faworytem tego spotkania będą gospodarze, jednak możemy spodziewać się wielu goli dzisiaj!

Świt Nowy Dwór – Znicz Biała Piska zapowiedź (środa, 15:00)

Gospodarze to jedna z drużyn, która chciałaby powalczyć o awans do II ligi. W grupie I to jednak łatwe nie jest, bo chętnych jest naprawdę sporo. Rozpoczynając od Polonii Warszawa, przez rezerwy Legii, po Legionovie będącą na pierwszym miejscu czy Unie Skierniewice na trzecim. Nowodworzanie póki co zgromadzili 21 punktów, które dają czwarte miejsce. Co ciekawe jednak tylko pięć z nich na własnym obiekcie! Pokonali u siebie tylko Ursusa Warszawa, a poza tym tracili sporo goli. W pięciu spotkaniach bilans bramkowy 10:11!

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Goście są na 15. miejscu, co wskazuje, że raczej będą bronić się przed spadkiem. W ich przypadku defensywa również jest problematyczna. Mowa bowiem o 21 straconych golach w dwunastu meczach. Aż siedem razy tracili przynajmniej dwa gole, co już pokazuje skalę tego, jak wygląda defensywa Znicza. Co ciekawe także lepiej radzą sobie na wyjazdach, gdzie zgarnęli 7 z 11 punktów oraz bilans bramkowy 10:8.

Świt Nowy Dwór – Znicz Biała Piska kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy:

  • Świt wygra, kurs: 1,52
  • Znicz wygra, kurs: 5,90
  • Remis, kurs: 3,55

Świt Nowy Dwór – Znicz Biała Piska fakty meczowe

  • Spotkanie czwartej drużyny tabeli z 15., które dzieli aż 10 punktów. Warto zauważyć, że goście mają na swoim koncie jeden rozegrany mecz więcej
  • W meczach z udziałem Znicza pada dużo goli – 38 w dwunastu spotkaniach, to średnia ponad 3 sztuk na spotkanie
  • Świt u siebie zdobył zaledwie 5pkt w pięciu meczach. Nowodworska drużyna przy tym ma ciekawy bilans w domu: 10:11 w bramkach
  • W ubiegłym sezonie gospodarze wygrali aż 7:1 w maju

Świt Nowy Dwór – Znicz Biała Piska typy

Faworytem oczywiście gospodarze. Mimo wszystko liczymy na jakieś trafienia gości i dużą liczbę goli, zgodnie z powyższymi statystykami.

Typ: Świt @ 1,52 LV BET

Typ: Powyżej 3,5 bramki @ 2,10 LV BET

Komentarze

komentarzy