Szachtar – AS Roma. Typy, kursy (18.03.2021)

Podczas pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Europy, piłkarze Romy w 100% wykonali zadanie, wygrywając na własnym obiekcie z Szachtarem aż 3:0. Czy ukraiński zespół zdoła w jakikolwiek sposób powalczyć o awans w Kijowie? 

Szachtar – AS Roma zapowiedź (czwartek, 18:55)

Rywalizacja Szachtara z Romą zapowiadała się bardzo ciekawie. Można było odnieść wrażenie, iż ukraiński zespół stać na to, by powalczyć o awans w rywalizacji z włoskim klubem. Pierwszy mecz obu ekip praktycznie rozwiał wszelkie wątpliwości. Roma wygrała bowiem na własnym obiekcie aż 3:0, a gole dla rzymskiej drużyny strzelili: Pellegrini, El Shaarawy oraz Mancini.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Choć futbol zna wiele niesamowitych historii, to trudno wyobrazić sobie, by Szachtar zdołał odrobić tak duże straty. Co prawda pewien cień nadziei może pozostawiać fakt, iż Roma dość niespodziewanie przegrała ostatni ligowy mecz z Parmą 0:2, jednakże nadal są to marginalne szanse.

Szachtar – AS Roma kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Roma. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 2.65.

Szachtar – AS Roma typy

Wygranie meczu, a awans to dwie różne kwestie. Z pewnością Szachtar stać na to, by triumfować w Kijowie. Pytanie, czy zwycięstwo będzie na tyle duże, iż pozwoli cieszyć się z udziału w ćwierćfinale? Można mieć spore wątpliwości.

Szachtar – AS Roma | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.65 @ LV BET 

Szachtar – AS Roma | Typ: Szachtar powyżej 1.5 bramki w meczu 2.05 @ LV BET