Szczęsny o Ronaldo: „Ma obsesję na punkcie pracy”

Cristiano Ronaldo od zawsze słynął z wielkiej ambicji. Potwierdził to podczas “Eleven Call Live” Wojciech Szczęsny, który gra z Portugalczykiem w Juventusie.

Portugalczyk w tym roku skończył 35. lat, aczkolwiek jego statystyki wciąż mogą zachwycać. W barwach Juventusu wystąpił w tym sezonie w 32 meczach, w których zdobył 25 goli. Obecnie jest najlepszym strzelcem Serie A.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Podczas “Eleven Call Live” Wojciech Szczęsny wypowiedział się na temat koncentracji Cristiano Ronaldo podczas treningu. Porównał go do Roberta Lewandowskiego.

Myślę, że Cristiano jest bardziej sfokusowany na pracę. Zero żartów, zero śmieszków przed i na treningu. Jest maszyną. „Lewy” jest trochę bardziej zrelaksowany. Nie porównuję, kto bardziej pracuje, ale kto ma obsesję na punkcie tej pracy. To na pewno Cristiano. – stwierdził bramkarz Juventusu podczas “Eleven Call Live”.

Kiedy Cristiano Ronaldo zdecyduje się zakończyć karierę? Jego kontrakt z Juventusem wygasa z końcem sezonu 2021/2022. Wówczas Portugalczyk będzie mieć 37. lat. Trzeba przyznać, że nie było jeszcze w historii futbolu piłkarza, który w tym wieku wciąż grał na tak wysokim poziomie.

Komentarze

komentarzy