Szkocja – Polska 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇵🇱 Typy, kursy (24.03.2022)

El. MŚ 2022. Mecze reprezentacji Polski tylko w Telewizji Polskiej. Znamy  pary komentatorów! Kto skomentuje mecze kadry? Reprezentacja Polski, kto  komentatorem? (sport.tvp.pl)

Choć spotkanie Szkocji z Polską będzie tylko meczem towarzyskim, to jest to dla naszej kadry ostatni sprawdzian przed finałem baraży na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Choć według bukmacherów faworytami do wygrania tego starcia będą gospodarze, to Polacy na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony w pierwszym meczu pod wodzą Czesława Michniewicza. Szykuje się ciekawe starcie, które powinno stać na wysokim poziomie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Szkocja – Polska zapowiedź (czwartek, 20:45)

Gospodarze tego meczu mieli mierzyć się z Ukrainą, ale do tego starcia dojdzie jednak dopiero w kolejnym oknie reprezentacyjnym. Zamiast tego Szkocja rozegra spotkanie towarzyskie z Polską. Będzie to dla tej kadry również bardzo dobry mecz żeby sprawdzić swoją formę przed najważniejszymi meczami w kolejnych miesiącach. Szkoci mają nadzieję na solidny wynik, ale przede wszystkim będzie liczył się dobry występ.

Polacy mają zaledwie jeden mecz pod wodzą Czesława Michniewicza przed pierwszym spotkaniem o stawkę. Gdyby nie walkower w starciu z Rosją to takiego jednego meczu towarzyskiego nawet by nie było, więc sytuacja Polski i tak nie jest idealna. Mimo wszystko można spodziewać się ciekawego meczu i być może fani naszej reprezentacji będą mogli zobaczyć w jakim mniej więcej ustawieniu Polacy zagrają w meczu ze Szwecją lub Czechami.

Zarejestruj się w Noblebet

Szkocja – Polska nasze typy

Szykuje się wyrównane starcie, które będzie bardzo ważne dla reprezentacji Polski. Będzie to ostatni sprawdzian przed finałem baraży i można spodziewać się otwartego meczu, który powinien stać na wysokim poziomie.

Szkocja – Polska | Typ: Polska wygra lub remis @1.50 Noblebet
Szkocja – Polska | Typ: powyżej 2.25 goli @1.98 Noblebet

Szkocja – Polska kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Szkocja. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.45. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Szkocja – Polska, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.20. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.00.

Szkocja – Polska fakty meczowe

  • Na ostatnich 8 meczów Polski w aż 6 fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • Gospodarze wygrali 6 spotkań z rzędu.
  • Szkocja nie straciła bramki od 3 meczów.

Komentarze

komentarzy