🇸🇪 Szwecja – Hiszpania 🇪🇸 Typy, kursy (2.09.2021)

Spotkanie Szwecja – Hiszpania będzie meczem czołowych ekip grupy B w eliminacjach do mundialu w Katarze. Bezpośredni pojedynek obu drużyn zapowiada się naprawdę interesująco z uwagi na fakt, że Hiszpanie wyprzedzają Szwedów w tabeli zaledwie o jeden punkt, mając przy tym rozegrane o jedno spotkanie więcej.

Szwecja – Hiszpania zapowiedź (czwartek, 20:45)

Gospodarze przystąpią do starcia z Hiszpanią z kompletem punktów po dwóch już rozegranych meczach eliminacji. Motywacji do wygranej z pewnością nie będzie im brakować, gdyż ewentualne trzy punkty pozwolą im wypracować sobie naprawdę dobrą sytuację w grupie z dobrymi widokami na mundial w Katarze.

Hiszpanie jednak, jak to Hiszpanie, zapewne znów będą chcieli zdominować swojego rywala, ale czy uda im się do tego dołożyć bramki? Na Euro 2020, mimo totalnej dominacji nad Szwedami, nie udało im się osiągnąć tego celu.

Szwecja – Hiszpania kursy bukmacherów

Faworytem spotkania w Solnej są goście. Bukmacher Noblebet wycenił wygraną Hiszpanów po kursie 1.77. Wygrana Szwedów została wyceniona po kursie 5.00, natomiast remis znajduje się w ofercie Noblebet z kursem 3.75.

Zarejestruj się w Noblebet

Szwecja – Hiszpania fakty meczowe

  • Bilans ostatnich pięciu spotkań Hiszpanów ze Szwedami to trzy zwycięstwa i dwa remisy
  • Ostatni raz Szwecja pokonała Hiszpanię 7 października 2006 roku, wygrywając z nią 2:0
  • Hiszpanie zdobywali przynajmniej jednego gola w pięciu ostatnich meczach

Szwecja – Hiszpania nasze typy

Szwedzi z pewnością będą bardzo zdeterminowani, by nie pozwolić Hiszpanom wywieźć wygranej ze swojego terenu. Czy jednak wystarczy im piłkarskich argumentów, by tego dokonać? Można się spodziewać, że to goście zdominują mecz, wypracują sobie więcej okazji na zdobycie gola, ale czy przełoży się to finalnie na bramki?

Szwecja – Hiszpania | Typ: suma goli powyżej 1.5 @1.33 Noblebet

Szwecja – Hiszpania | Typ: Hiszpania powyżej 1.5 gola @1.98 Noblebet

Komentarze

komentarzy