🇸🇪 Szwecja – Kosowo 🇽🇰 Typy, kursy (09.10.2021)

Przed UEFA EURO 2020: reprezentacja Szwecji

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie reprezentacji Szwecji z Kosowem. Obie drużyny mają nadzieję na zdobycie punktów w tym starciu, ale to jednak gospodarze są zdecydowanymi faworytami do wygrania tego meczu. Szwedzi wciąż celują w pierwsze miejsce w grupie, ale po ostatniej porażce z Grecją będzie o to bardzo trudno i jeśli chcą oni to osiągnąć, to nie obejdzie się bez kolejnej zdobyczy punktowej w meczu z Hiszpanią. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Szwecja – Kosowo zapowiedź (sobota, 18:00)

Gospodarze po zwycięstwie na własnym obiekcie nad Hiszpanią mieli już wszystko w swoich rękach. Jednakże porażka na wyjeździe z Grecją sprawę zdecydowanie utrudniła i Szwedzi tak naprawdę wrócili do punktu wyjścia. Teraz gospodarze muszą jak najlepiej zareagować na tamtą wpadkę i spróbować pokonać Kosowo.

Goście za to kolekcjonują póki co pojedyncze punkty, ale taki był cel tej kadry na te eliminacje. Mimo wszystko Kosowo nie przynosi wstydu swoich kibicom i na pewno wcale łatwo się z tą reprezentacją nie gra. Teraz goście spróbują utrudnić sytuację Szwedom, ale gospodarze są bardzo zmotywowani i nawet o remis będzie bardzo trudno.

Szwecja – Kosowo kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Szwecja. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.37. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Szwecja – Kosowo, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.95. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 8.20.

Szwecja – Kosowo fakty meczowe

  • Gospodarze nie zachowali czystego konta od 5 meczów.
  • Na ostatnich 5 meczów Szwecji w aż 4 fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • W ostatnich 5 spotkaniach Szwecji obie drużyny strzelały gola.

Szwecja – Kosowo nasze typy

Szwecja po ostatniej wpadce w meczu z Grecją musi starcie z Kosowem wygrać i na pewno gospodarze bardzo dobrze o tym wiedzą. Gospodarze raczej nie będą mieli większych problemów w tym meczu, ale goście nie mają nic do stracenia i można spodziewać się, że od czasu do czasu postraszą swoich przeciwników.

Szwecja – Kosowo | Typ: obie drużyny strzelą gola @2.07 BETFAN
Szwecja – Kosowo | Typ: 1. połowa/cały mecz: Szwecja/Szwecja @1.85 BETFAN