Tanguy Ndombele w Serie A? Jest konkretne zainteresowanie!

Z pewnością nie tak Tanguy Ndombele wyobrażał sobie pierwszy sezon w Premier League. Francuz miał nie tylko problemy ze zdrowiem, ale również nie był w stanie przekonać do siebie Jose Mourinho. Nic dziwnego, że w mediach pojawiają się pierwsze spekulacje na temat transferu pomocnika. Zainteresowanie byłym graczem Lyonu wykazuje Inter.

Na papierze przeprowadzka Ndombele do Londynu wydawała się strzałem w dziesiątkę. Tanguy był jednym z lepszych graczy w Ligue 1 na swojej pozycji. Dlatego też, Tottenham zapłacił za 23-latka 60 milionów euro.

Obiecujący początek

Pierwsze spotkania Francuza w Premier League były obiecujące. Pomocnik „Kogutów” strzelił bramkę w debiutanckim meczu przeciwko Aston Villi, natomiast w drugiej kolejce zaliczył asystę w starciu z Manchesterem City.

Pozycja piłkarza w klubie uległa zmianie, gdy stery przejął Jose Mourinho. Portugalczyk preferuje inne opcje w środku pola, dlatego Tanguy Ndombele przez ostatnie pół roku pełnił rolę rezerwowego.

Inter zainteresowany!

Według informacji Fabrizio Romano, Ndombele już po rocznym pobycie w Londynie może zmienić zespół. Zainteresowanie 23-latkiem wykazuje Inter. Sam Antonio Conte bardzo chętnie przywitałby Francuza w swojej drużynie.

Po przeprowadzce Eriksena do Mediolanu, oba kluby mają dobre relacje. Nie można zatem wykluczyć, iż będziemy świadkami pewnej wymiany.