Taylor Swift wpłynęła na wyniki Golden Boy 2023?

Jude Bellingham

Właśnie trwa głosowanie na najlepszego młodego piłkarza. Na zwycięzcę Golden Boy można głosować na stronie Tuttosport.com. Taylor Swift – znana popowa wokalistka, wpłynęła na wyniki głosowania.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Golden Boy 2023 – Taylor Swift wpłynęła na wyniki głosowania?

Przez długi czas o nagrodę Golden Boy 2023 zacięcie walczyli Alejandro Balde i Jude Bellingham. Mimo dobrego sezonu defensora Barcelony, to Anglik powinien zostać uznany najlepszym młodym piłkarzem. Zwycięzcę, oprócz redakcji, wybierają także internauci, którzy głosują na łamach włoskiego Tuttosport. Jak więc wiadomo, głosowania publiczności rzadko kiedy bywają obiektywne, szczególnie w przypadku piłkarzy, którzy są przypisani do konkretnego klubu czy reprezentacji, a więc są powiązani z rzeszą kibiców.

Na Twitterze między fanami Barcelony i Realu Madryt była prowadzona wojna o to, kto wygra Golden Boy 2023. Jeden z użytkowników dotarł do nagrania, w którym Alejandro Balde krytycznie wypowiada się o muzyceTaylor Swift i od kiedy fani piosenkarki włączyli się do głosowania, to Jude Bellingham w siedem minut zyskał aż sto tysięcy nowych głosów. Taylor Swift na Instagramie jest obserwowana przez 271 mln użytkowników, a na Twitterze przez 94,3 mln.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy