Thiago Alcantara może opuścić Bayern. Trafi do Premier League?

Sporo zamieszania wywołuje sytuacja Thiago Alcantary w Bayernie Monachium. Jak donosiły media, jeszcze na początku maja piłkarz był już o krok od podpisania nowej umowy. Obecnie trwają jednak negocjacje, a transfer Hiszpana do innego klubu nie jest wykluczony.

Jeden z lepiej poinformowanych dziennikarzy w sprawie Bayernu, czyli Christian Falk informował ponad miesiąc temu, iż zarząd „Bawarczyków” osiągnął całkowite porozumienie z Thiago i wkrótce ogłosi nowy kontrakt pomocnika.

Brak ustaleń

Tygodnie mijały, a sytuacja 29-latka nadal nie była klarowna. W środę wspominany dziennikarz opublikował aktualizację. Nadal trwają negocjacje w sprawie umowy Alcantary. Zawodnik nie jest jednak w 100% zdecydowany w kontekście złożenia podpisu.

Transfer do Premier League?

Co więcej, według „Sport Bild” panuje opinia, iż Thiago Alcantara mógłby trafić do Premier League. Możliwym kierunkiem jest obecnie Liverpool. Hiszpan bardzo chętnie dołączyłby do zespołu Juergena Kloppa.

Aktualny kontrakt pomocnika obowiązuje tylko do końca czerwca 2021 roku. W związku z tym, sytuacja 29-latka powinna zostać wkrótce rozwiązana.

Komentarze

komentarzy