Thomas Meunier wkrótce podpisze kontrakt z nowym klubem!

Thomas Meunier
Thomas Meunier

Już na początku lipca Thomas Meunier zostanie wolnym zawodnikiem. Kontrakt belgijskiego defensora z PSG ważny jest tylko do końca czerwca. Jak informują media, 28-latek podpisze wkrótce umowę z Borussią Dortmund.

Czy kryzys wywołany koronawirusem wpłynął na rynek piłkarski. Znacznie większym zainteresowaniem cieszą się zawodnicy, których kontrakty ważne są tylko do końca czerwca lub finiszu sezonu. W związku z zakończeniem rozgrywek w Ligue 1, Thomas Meunier może bez większych przeszkód już teraz związać się z nowym zespołem.

Meunier podpisze kontrakt z BVB

Jak informuje m.in. „Bild”, Thomas Meunier podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości. 28-latek wkrótce podpisze umowę z Borussią Dortmund. Według mediów, piłkarz złoży podpis jeszcze przed zakończeniem rozgrywek Bundesligi.

Dołączy do rodaków

Spory wpływ na przenosiny zawodnika do Dortmundu miał fakt, iż w niemieckiej ekipie występuje dwóch rodaków defensora – Axel Witsel oraz Thorgan Hazard. Obaj piłkarze przekonali Thomasa do wyboru oferty BVB.

Meunier zapewne zastąpi w zespole Achrafa Hakimiego. Marokańczyk przebywał w drużynie na zasadzie wypożyczenia z Realu Madryt.

Komentarze

komentarzy