Timo Werner opuści Chelsea?!

Zupełnie inaczej miała wyglądać przygoda Timo Wernera w Chelsea. Niemiecki zawodnik nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Niewykluczone, że w trakcie letniego okna transferowego, 26-latek opuści Stamford Bridge. 

Werner trafił do londyńskiego klubu latem 2020 roku. Chelsea zapłaciła wtedy za reprezentanta Niemiec 53 miliony euro. Już w trakcie pierwszego sezonu, Timo Werner miał ogromne problemy z wykorzystywaniem okazji, ale niektórzy kibice doceniali jego pracę na boisku.

W ubiegłem kampanii Werner otrzymywał mniej okazji na grę. Z kolei, gdy pojawiał się na boisku, jego postawa pozostawiała wiele do życzenia.

Werner opuści Chelsea?

Zarówno klub, jak i sam piłkarz myślą o zakończeniu tego rozdziału. Według niemieckiego Sky Sport, zainteresowanie piłkarzem wykazuje RB Lipsk, czyli były zespół 26-latka. Sam Werner również jest otwarty na powrót do Bundesligi. Z kolei jak twierdzi Christian Falk, chęć sprowadzenia napastnika wykazuje także Newcastle.

Opcji jest kilka, a Chelsea najprawdopodobniej nie wyklucza nawet wypożyczenia. W związku z tym, przeprowadzka Wernera wydaje się nieunikniona.

Komentarze

komentarzy