Tomasz Hajto chce się zmierzyć z Pedro Pauletą w oktagonie

hajto

Tomasz Hajto był gościem w programie Roast promującym gale Clout MMA 1. Były reprezentant Polski wyznał, że chciałby się sprawdzić w oktagonie z Pedro Pauletą.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Odważna deklaracja Tomasza Hajty

W 2002 roku odbyły się Mistrzostwa Świata w Korei Południowej. W meczu Polska – Portugalia nasza reprezentacja przegrała 0:4. Najlepszym zawodnikiem w ekipie Portugalczyków okazał się, Pedro Pauleta. Zawodnik zdobył hat tricka, ośmieszając naszą defensywę. Jednym z piłkarzy broniącym dostępu do bramki reprezentacji Polski był Tomasz Hajto. Zbigniew Boniek często szydził z Hajty z powodu jego słabej dyspozycji podczas tamtego spotkania. W programie Roast na YouTube, był reprezentant Polski został zapytany przez Sławomira Peszkę, który jest jedna z twarzy federacji, czy zgodził by się na pojedynek z Pauletą w oktagonie. Hajto odpowiedział – ,,Wychodzę z nim. Z Pauletą byłbym faworytem”. Następnie dodał – ,,Jak ściągnięcie Pedro Pauletę to wam obiecuję, że wyjdę z nim za darmo. Mam z nim rachunek nierozliczony za ten mecz”.

Debiut Hajty w MMA

Były reprezentant Polski zadebiutuje we freakfightach 5 sierpnia. Jego rywalem będzie były siatkarz reprezentacji Polski, Zbigniew Bartman. Piłkarz nie jest faworytem tego pojedynku. Oprócz przewagi wzrostu (198cm do 189cm dla siatkarza) Mistrz Europy z 2009 roku jest, również młodszy od 50-letniego Tomasza Hajty o 14 lat.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy