Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski żegnają się z Canal+ szybciej, niż przypuszczano!

Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski
Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego nie zobaczymy już w „Lidze+Extra” [naekranie.pl]
Minął ponad miesiąc, odkąd praktycznie wszystkie media sportowe w Polsce ogłosiły dość niespodziewane informacje. Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski po wielu latach pracy w Canal+ żegnają się z tą stacją. Termin odejścia obu panów uległ znaczącej zmianie. 

Pożegnanie się z Canal+ planowane było na koniec rundy jesiennej LOTTO Ekstraklasy. Jak się jednak okazuje, sympatycy „Ligi+Extra” muszą przygotować się na zmianę prowadzących o wiele szybciej. Według Krzysztofa Stanowskiego już podczas najbliższego programu w studio pojawi się nowy duet prowadzących.

Co ciekawe, w dalszych wpisach możemy dowiedzieć się, że decyzja ta należała najprawdopodobniej do stacji, a nie – jak można było przypuszczać – samych dziennikarzy. Ta informacja z pewnością zaskoczyła wielu sympatyków tego programu, zważając szczególną uwagę na fakt, jaką popularnością cieszyli się obaj panowie.

Z Tomaszem Smokowskim i Andrzejem Twarowskim na pewno nie żegnamy się na długo. Już podczas pierwszych wiadomości podawano, że wieloletni przedstawiciele Canal+ przeniosą się z telewizji do internetu, a ich programy najprawdopodobniej zobaczymy na kanale YouTube.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy