Tomasz Smokowski odchodzi z NC+

Tomasz Smokowski, jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce, po zakończeniu rundy jesiennej odchodzi ze stacji, w której pracował ponad 20 lat.

Dziennikarz od lat związany był ze stacją, w której pokazywane były najlepsze ligi świata, jednak w tym momencie w ramówce stacji pozostały jedynie LOTTO Ekstraklasa oraz Premier League. Smokowski był współprowadzącym programu „Liga+Extra”, a także komentatorem największych piłkarskich widowisk.

Tomasz Smokowski w niedawnej rozmowie z Olkiem Wandzlem (Podcast Olek Wandzel) mówił o tym, że chciałby sprawdzić się w innej niż dotychczas roli, jednak nikt nie przypuszczał, że do zmian dojdzie aż tak szybko. Jak dowiedział się portal Sportowefakty.wp.pl, Smokowski ma teraz „realizować własne projekty”. Jak potoczą się losy popularnego komentatora – sprawa jest rozwojowa. O szczegółach zapewne wkrótce poinformuje sam zainteresowany.

O dziennikarstwie Tomasz Smokowski mówił w rozmowie z naszym redakcyjnym kolegą, Tomkiem Witasem: LINK: https://www.youtube.com/watch?v=UmOcQlctb1Y

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy