Tomasz Włodarczyk odchodzi z „Przeglądu Sportowego”!

Duża zmiana w najstarszym, polskim dzienniku sportowym. Z „PS” po ponad sześciu latach pracy żegna się Tomasz Włodarczyk, dziennikarz zajmujący się przede wszystkim informacjami na temat kadry Polski oraz losami reprezentantów w klubach. Jak sam przyznał, czas na nowe wyzwania.

Jest to kolejna, dość dotkliwa strata dla „Przeglądu Sportowego”. Jeszcze nie tak dawno, gdyż na początku września, z dziennikiem pożegnali się m.in Przemysław Rudzki, Mateusz Borek czy Michał Pol. Ogromne rotacje w tym medium były wywołane przede wszystkim zmianą na stanowisku redaktora naczelnego. Tę funkcję przestał pełnić wspomniany wcześniej Przemysław Rudzki.

Tym bardziej „PS” może odczuć rezygnację Tomasza Włodarczyka, który od wielu lat dostarczał kibicom informacje na temat kadry. Swoją decyzję dziennikarz opublikował na twitterowym koncie.

W trakcie dość długiego pobytu w „Przeglądzie Sportowym”, Tomasz Włodarczyk stworzył wiele ciekawych materiałów. Jednym z głośniejszych w ostatnim czasie była opowieść o pewnym, polskim napastniku, który błyskawicznie wskoczył na szczyt. Mowa oczywiście o publikacji pt. „Krzysztof Piątek. W drodze na szczyt”.

Pozostaje pytanie, co dalej? Jak na razie, Tomasz Włodarczyk nie zdradza swoich planów. Być może dziennikarz sportowy postara się bardziej rozwinąć swój kanał YouTube. Działalność na tym serwisie internetowym jest wśród osób związanych z piłką nożną niezwykle popularna.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy