Torino – AC Milan 🇮🇹 Typy, kursy (12.05.2021)

Pojedynek Torino z Milanem w ramach 36. kolejki Serie A zapowiada się niezwykle ciekawie. Gospodarze cały czas nie mogą być pewni utrzymania. Z kolei goście walczą o Ligę Mistrzów.

Torino – AC Milan zapowiedź (środa, 20:45)

Krok po kroku piłkarze Torino oddalają się od strefy spadkowej. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że turyński klub nie zdoła wywalczyć sobie utrzymania. Aktualnie Torino ma cztery punkty przewagi nad osiemnastym Benevento i jest o krok od udziału w rozgrywkach Serie A podczas kampanii 2021/2022.

O Ligę Mistrzów cały czas walczy Milan, który w ostatniej kolejce zanotował niezwykle ważne zwycięstwo z Juventusem. Piłkarze Pioliego triumfowali na wyjeździe aż 3:0. Tym sposobem mediolański klub wrócił na czwarte miejsce i teraz będzie bronić tej lokaty. Przewaga nad piątym Juventusem wynosi dwa oczka.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz gracze Torino rywalizowali z Milanem 12 stycznia. Pucharowe starcie zakończyło się triumfem mediolańskiego zespołu po rzutach karnych.

Torino – AC Milan kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Milan. Kurs na zwycięstwo gości wynosi  1.85. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.05.

Torino – AC Milan fakty meczowe

  • Piłkarze Torino przegrali zaledwie jedną z pięciu ostatnich potyczek na własnym obiekcie
  • Milan zdobył dwanaście punktów w pięciu ostatnich wyjazdowych meczach
  • Tylko w jednym z pięciu ostatnich meczów u siebie Torino zachowało czyste konto

Torino – AC Milan typy

Dla Milanu będzie to niezwykle trudna kolejka, gdyż gracze Torino z pewnością chcieliby zagwarantować sobie utrzymanie. Jeśli jednak mediolański zespół chce grać w Lidze Mistrzów, to zwycięstwo jest konieczne.

Torino – AC Milan | Typ: Milan wygra mecz 1.85 @ LV BET

Torino – AC Milan | Typ: Milan wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 2.1 @ LV BET