Torino – Benevento 🇮🇹 Typy, kursy (23.05.2021)

W ramach 38. kolejki Serie A piłkarze Torino zagrają na własnym obiekcie z Benevento. Która ekipa wyjdzie z tego starcia zwycięsko? A może będziemy świadkami remisu? 

Torino – Benevento zapowiedź (niedziela, 20;45)

Z problemami, ale ostatecznie szczęśliwie. Piłkarze Torino zagwarantowali sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Turyński klub musiał drżeć o byt w Serie A do ostatnich kolejek. Remis w rywalizacji z Lazio sprawił jednak, iż gracze Torino zostaną we włoskiej ekstraklasie, niezależnie od wyników pozostałych spotkań.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Z ligą żegnają się z kolei gracze Benevento, którzy do końca walczyli o grę w Serie A. Brak zwycięstwa w pojedynku z Crotone przekreślił szanse zespołu Glika na utrzymanie. Tym sposobem Benevento zajmie osiemnastą pozycję w tabeli.

Ostatni raz piłkarze Torino rywalizowali z Benevento 22 stycznia. Mecz na Stadio Ciro Vigorito zakończył się remisem 2:2.

Torino – Benevento kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Torino. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.8. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.4. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.95.

Torino – Benevento fakty meczowe

  • Piłkarze Torino wygrali dwa z pięciu ostatnich meczów u siebie
  • Gracze Benevento zdobyli cztery punkty w pięciu ostatnich wyjazdowych potyczkach
  • W czterech z pięciu ostatnich meczów u siebie zawodnicy Torino tracili gola

Torino – Benevento typy

Można przypuszczać, że zawodnicy Benevento spróbują godnie pożegnać się z Serie A. Zakładamy, iż obie ekipy strzelą w tym meczu bramki.

Torino – Benevento | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.5 @ LV BET 

Torino – Benevento | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.6 @ LV BET