Toronto FC – Cincinnati 🇺🇸 Typy, kursy (27.06.2021)

Piłkarze Toronto FC nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich ligowych starć. Czy w pojedynku z Cincinnati ta niechlubna seria zostanie przerwana? 

Toronto FC – Cincinnati zapowiedź (niedziela, 01:00)

Fatalnie wyglądają wyniki Toronto FC w sezonie 2021. Wystarczy powiedzieć, że zespół z BMO Field nie wygrał żadnego z pięciu ostatnich pojedynków, notując tylko jeden remis i aż cztery porażki. Nic dziwnego, że piłkarze Toronto zajmują obecnie trzynaste, przedostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Zaledwie dwa punkty więcej zgromadzili do tej pory zawodnicy Cincinnati, którzy zanotowali dwa zwycięstwa, jeden remis i pięć porażek. Jedna z dwóch wygranych przypada na starcie z najgorszym obecnie Chicago Fire, które miało miejsce w ubiegły czwartek.

Ostatni raz piłkarze Toronto FC rywalizowali z Cincinnati  12 października 2020 roku. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Toronto FC, które wygrało na wyjeździe 1:0.

Toronto FC – Cincinnati kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Toronto FC. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.62. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.95.

Toronto FC – Cincinnati fakty meczowe

  • Toronto nie wygrało żadnego z pięciu ostatnich meczów
  • Cincinnati zaliczyło dwa zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach
  • W każdym z pięciu ostatnich pojedynków Toronto FC traciło minimum jednego gola

Toronto FC – Cincinnati typy

Choć w oczach bukmacherów wyraźnym faworytem jest Toronto FC, to naszym zdaniem trudno wskazać zwycięzcę tego pojedynku. Spodziewamy się wyrównanego starcia.

Toronto FC – Cincinnati | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.62 @ LV BET 

Toronto FC – Cincinnati | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.92 @ LV BET