Toronto FC – New York Red Bulls 🇺🇸 Typy, kursy (21.07.2021)

Po remisie z Orlando City, piłkarze Toronto FC zmierzą się na własnym obiekcie z New York Red Bulls. Faworytem tego spotkania w oczach bukmacherów jest ekipa gospodarzy.

Toronto FC – New York Red Bulls zapowiedź (czwartek, 01:30)

W dwóch ostatnich ligowych meczach piłkarze Toronto FC zdobyli cztery punkty, wygrywając najpierw 2:3 z New England Revolution, a następnie remisując 1:1 z Orlando City. Mając na uwadze wyniki ekipy z Toronto w tym sezonie, były to bardzo dobre rezultaty. Trzeba bowiem zaznaczyć, iż zespół z BMO Field zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem tylko dziewięciu punktów w trzynastu meczach.

Zdecydowanie lepiej do tej pory radzili sobie zawodnicy New York Red Bulls, którzy są aktualnie na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem siedemnastu oczek. W pięciu ostatnich spotkaniach piłkarze New York Red Bulls zdobyli osiem punktów, notując dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz zawodnicy Toronto FC rywalizowali z New York Red Bulls 8 maja 2021 roku. Ligowy mecz zakończył się wygraną New York Red Bulls 2:0.

Toronto FC – New York Red Bulls kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest ekipa Toronto FC. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.1. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.6. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.25.

Toronto FC – New York Red Bulls fakty meczowe

  • Piłkarze Toronto zanotowali jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach
  • Zawodnicy New York Red Bulls wygrali dwa z pięciu ostatnich meczów
  • We wszystkich pięciu ostatnich pojedynkach gracze Toronto FC stracili minimum jednego gola

Toronto FC – New York Red Bulls typy

Choć w oczach bukmacherów większe szanse na wygraną mają gospodarze, to my postaramy się w bezpieczny sposób zagrać zwycięstwo gości.

Toronto FC – New York Red Bulls | Typ: New York Red Bulls wygra lub remis 1.67 @ LV BET 

Toronto FC – New York Red Bulls | Typ: New York Red Bulls wygra, remis=zwrot 2.25 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy