Totolotek bonus powitalny 500 zł + 20 zł na start

Totolotek to kolejna firma, która została partnerem naszego serwisu. Oferuje bonus powitalny na naprawdę dobrych warunkach. Każda osoba, która założy konto z naszego linku, dostanie na start freebet w postaci 20 zł. Dla bardziej wymagających graczy przygotowano bonus od wpłaty aż do kwoty 500 zł! 

Zarejestruj się w Totolotku z tego linku i zgarnij bonus! Kod promocyjny: ZZAPOLOWY

Specjalny bonus przygotowany jest tylko dla wybranych partnerów Totolotka. Już teraz za samą rejestracją możesz zainkasować 20 zł, ale pamiętaj – musisz zarejestrować się z TEGO KONKRETNEGO LINKA – jeśli się zarejestrowałeś, a dostałeś niższy bonus, napisz do nas na [email protected] lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Kod promocyjny, który należy podać przy rejestracji to ZZAPOLOWY

Zasady promocji Partnerskiej „Bonus Powitalny 500 zł + 20 zł na start”

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:

  • Otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 500 zł
  • Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
  • Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusu)
  • Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):

  • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
  • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
  • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
  • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
  • Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00)  nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Bonus 20 zł freebet!

Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie. Kupon bonusowy musi  posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 1,50 z bez warunku obrotowego.

* Kwota posiadanego Bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne.

Zarejestruj się w Totolotku z tego linku i zgarnij bonus! Kod promocyjny: ZZAPOLOWY

Komentarze

komentarzy