Tottenham dalej walczy o transfery. Na radarze Dejan Kulusevski

Zupełnie inaczej Antonio Conte wyobrażał sobie zimowe okno transferowe w wykonaniu Tottenhamu. Celem londyńskiego klubu był Adama Traore. Tymczasem hiszpański zawodnik wraca do Barcelony. Zarząd „Kogutów” spoglądał również na Luisa Diaza. Tutaj z kolei „Koguty” wyprzedza Liverpool. Zarząd Tottenhamu nie składa jednak broni. Według ostatnich doniesień mediów, nowym zawodnikiem londyńskiej ekipy może zostać Dejan Kulusevski.

Kulusevski trafił do ekipy „Starej Damy” w styczniu 2020 roku. W tym czasie szwedzki gracz przebywał na wypożyczeniu w Parmie, gdzie radził sobie bardzo dobrze. Wystarczy powiedzieć, że kampanię 2019/2020, Kulusevski zakończył z 10 bramki i 9 asystami w 36 ligowych meczach.

Kulusevski trafi do Juventusu?

Pobyt w Turynie nie jest dla 21-latka specjalnie udany. Do tej pory Kulusevski wystąpił w 74 spotkaniach i strzelił zaledwie 9 goli oraz zanotował 10 asyst. W trwających rozgrywkach Szwed musi zadowolić się z roli rezerwowego. Niewykluczone, że taki stan rzeczy wkrótce ulegnie zmianie.

Jak twierdzi bowiem „The Athletic”, zainteresowanie szwedzkim graczem wykazuje Tottenham. Co więcej, zarząd „Kogutów” już pracuje nad transferem. Biorąc pod uwagę kontrakt 21-latka, który obowiązuje do 2025 roku, Dejan Kulusevski może trafić do Londynu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

Komentarze

komentarzy