Toulouse – Nantes 🇫🇷 Typy, kursy (27.05.2021)

Decydujący dwumecz barażowy o to, kto zagra w przyszłym sezonie w Ligue 1 czyli Toulouse kontra Nantes. Batalia zapowiada się niezwykle ciekawe i bardzo trudno jest wskazać w tym pojedynku faworyta.

Toulouse – Nantes zapowiedź (czwartek, 20:45)

Gospodarze tego starcia byli niezwykle bliscy bezpośredniego awansu do Ligue 1, gdyż przez bardzo dużą część sezonu znajdowali się na dwóch czołowych miejscach. Kilka potknięć w ostatnich kolejkach spowodowało jednak, że musieli oni zmierzyć się w barażach z Grenoble o to, kto zagra z Nantes w decydującym barażu o Ligue 1. Ekipa z Tuluzy nie przegrała już od pięciu spotkań, co na pewno może podziałać na nich mobilizująco.

Nantes z kolei rzutem na taśmę wydostało się ze strefy spadkowej i zameldowało ostatecznie na miejscu barażowym. Drużyna Kanarków przez długi czas była skazywana na spadek, ale dzięki czterem zwycięstwom z rzędu błyskawicznie dała sobie szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co więcej, w ostatniej kolejce grali oni z Montpellier i gdyby udało im się tam zdobyć kolejne trzy punkty, to wówczas uniknęliby oni nawet gry w barażach.

Toulouse – Nantes przewidywane składy

Toulouse: Dupe; Amian, Dewaest, Gabrielsen; Moreira, Kone, Dejaegere, Machado; Spierings; Healey, Bayo

Nantes: Lafont; Corchia, Castelletto, Pallois, Appiah; Blas, Louza, Chirivella, Simon; Kolo Muani, Coulibaly

Toulouse – Nantes kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Toulouse, kurs: 2.70
  • remis, kurs: 3.05
  • zwycięstwo Nantes, kurs: 2.76

Toulouse – Nantes fakty meczowe

  • Toulouse 5 meczów bez porażki
  • Powyżej 2,5 gola w 5/6 ostatnich meczów Toulouse
  • Powyżej 2,5 gola w 6/6 ostatnich meczów Nantes

Toulouse – Nantes nasze typy

Pomimo ostatnich, bardzo overowych, poczynań obu zespołów wydaje nam się, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy więcej kalkulacji i obawy o utratę bramkę. Spodziewamy się, że obie drużyny nie będą chciały dopuścić do straty gola, przez co zobaczymy underowe starcie.

Toulouse – Nantes | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.59 BETFAN

Toulouse – Nantes | Typ: Remis @3.05 BETFAN

Komentarze

komentarzy