Transfer Dominika Szoboszlaia na ostatniej prostej!

Dominik Szoboszlai jest jednym z największych odkryć sezonu 2020/2021. Węgierski pomocnik bardzo dobrze radzi sobie w Red Bull Salzburg. Nic dziwnego, że 20-latek wzbudził zainteresowanie wielu europejskich ekip. Według ostatnich doniesień mediów transfer Szoboszlaia jest już ustalony. Piłkarz już w czwartek przejdzie testy medyczne poprzedzające podpisanie kontraktu z RB Lipsk.

Statystyki Dominika Szoboszlaia z tego sezonu są niezwykle imponujące. Węgierski gracz strzelił bowiem 9 goli oraz zanotował 10 asyst w 21 spotkaniach. Sporą uwagę przykuwają naturalnie dwie bramki 20-latka w Lidze Mistrzów. Szoboszlai trafił do siatki w rywalizacjach z Lokomotiwem Moskwa oraz Atletico Madryt.

Dominik Szoboszlai zostanie zawodnikiem RB Lipsk

Wszystko wskazuje na to, że Dominik Szoboszlai już wkrótce zmieni zespół. W środę Fabrizio Romano poinformował o całkowitym porozumieniu na linii Salzburg-Lipsk. Piłkarz podjął decyzję o kontynuowaniu swojej kariery w Bundeslidze.

W drodze do sfinalizowania transferu jest już agent zawodnika. Szoboszlai ma w czwartek przejść testy medyczne poprzedzające podpisanie kontraktu z RB Lipsk.

Komentarze

komentarzy