Transfer Nicolasa Pepe na ostatniej prostej?! „Jego agenci znajdują się w naszym hotelu”

Nicolas Pepe

W ostatnich tygodniach wszystko wskazywało na to, że Nicolas Pepe przeniesie się do Anglii. Brak jednak konkretnego zainteresowania ze strony Liverpoolu oraz Manchesteru United wykluczyły transfer do Anglii i 24-latek najprawdopodobniej przeniesie się do Napoli.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

W tracie dzisiejszej konferencji prasowej Carlo Ancelotti zabrał głos na temat wielu spraw związanych z jego klubem. Prym wiodły oczywiście pytania na temat transferów. Szkoleniowiec ekipy Serie A potwierdził doniesienia „Di Marzio” o tym, że agenci Pepe znajdują się we Włoszech i negocjują z Napoli. Nieoficjalnie mówi się o kwocie w okolicach 60 milionów euro, do czego zostaną doliczone niewielkie bonusy oraz prowizje dla przedstawicieli piłkarza.

– Jego agenci byli w naszym hotelu. Przywitałem się z nimi, tak jak ze wszystkimi agentami, którzy tu przyjeżdżają. Oczywiście interesuje nas Pepe i nie ma sensu tego ukrywać. Negocjacje są w toku i zobaczymy, co się wydarzy. Nicolas jest świetnym skrzydłowym i typem zawodnika, jakiego szukamy.

Czy zainteresowanie Iworyjczykiem i chęć inwestycji sporej liczby pieniędzy na ten transfer oznacza, że temat Jamesa Rodrigueza upadł?

– Wszystkie negocjacje związane z Jamesem są nadal otwarte. Real Madryt chce go sprzedać, a my mamy plan go kupić. Nie ma w tym żadnego optymizmu ani pesymizmu. Czekamy na rozwój sytuacji.

W ostatnim czasie pojawiły się także doniesienia związane z odejściem Arkadiusza Milika do Realu Betis, którego miałby zastąpić Mauro Icardi. Co na ten temat myśli Carlo?

– Żaden z naszych graczy nie jest obecnie na rynku. Zamierzamy zachować obecną kadrę. Oczywiście, jeśli ktoś chce spróbować nowego doświadczenia, jesteśmy tutaj, aby ich wysłuchać.

Jedno jest pewne: przed kibicami Napoli z pewnością ciekawi sierpień.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy