Co u Romelu Lukaku? Belg postanowił potrenować… w innym klubie!

Romelu Lukaku

Przy wszystkich ostatnich zawirowaniach w Manchesterze United, jedna kwestia się nie zmienia. Romelu Lukaku chce opuścić Old Trafford. Wyraźnym potwierdzeniem tej tezy jest fakt, iż Belg na kilka dni przed startem sezonu trenuje… w innym klubie.

Od tygodnia w mediach mogliśmy czytać o możliwej wymianie na linii Manchester United – Juventus. Do angielskiej ekipy miał trafić Paulo Dybala, natomiast do Turynu powędrowałby Romelu Lukaku. Nie będziemy świadkami takiego rozwiązania. „Czerwone Diabły” zerwały negocjacje z Argentyńczykiem. Z jakich powodów? Pensja oraz niezdecydowanie samego zawodnika.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Kibice Manchesteru mogli zatem zadać sobie jedno pytanie. Co dalej z Romelu Lukaku? W porównaniu z Dybalą, Belg od dawna wie czego chce. Napastnik zamierza grać w przyszłym sezonie na włoskich boiskach. Priorytetem dla 26-latka był Inter, jednakże na występy w Juventusie (przy ewentualnym dopięciu wspomnianej wymiany) zapewne piłkarz niespecjalnie by narzekał.

Fiasko rozmów ze „Starą Damą” oraz brak ciągłego porozumienia z Interem najwidoczniej mocno rozczarował Lukaku. Belgijski dziennikarz, Kristof Terreur opublikował w poniedziałek bardzo zaskakujące zdjęcie z ośrodka treningowego Anderlechtu. Swoją obecnością zaszczycił ten klub nie kto inny, a Romelu Lukaku.

Wybór zespołu z Brukseli nie jest przypadkowy. Lukaku występował w tej ekipie przed transferem do Chelsea. Dziwi natomiast fakt, dlaczego w takim momencie, Romelu znalazł się w Belgii. Co prawda piłkarze Manchesteru United najprawdopodobniej otrzymali od klubu wolny dzień, jednakże wyjazd do Anderlechtu tuż po kontuzji i trening z innym zespołem w trakcie medialnych spekulacji nie jest raczej najlepszym rozwiązaniem.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy