Trener Zagłębia Lubin drugim najlepszym trenerem Słowacji

Słowacki Związek Piłki Nożnej ogłosił wyniki plebiscytu na najlepszych trenerów i piłkarzy ubiegłego roku. W zestawieniu znalazł się Martin Sevela, szkoleniowiec Zagłębia Lubin, który zajął drugie miejsce w swojej kategorii.

Zanim Sevela został trenerem “Miedziowych”, pracował w Slovanie Bratysława. W ubiegłym sezonie sięgnął z zespołem po mistrzostwo Słowacji, co zostało docenione przez tamtejszych trenerów i przedstawicieli mediów.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Szkoleniowiec Zagłębia zajął drugie miejsce w plebiscycie na najlepszego trenera. Przegrał tylko z Janem Kozakiem, który obecnie prowadzi drużynę Slovana. Trzecie miejsce zajął Pavel Hapal, który niegdyś również był związany z “Miedziowymi”, a obecnie prowadzi reprezentację Słowacji.

Ponadto przyznano również nagrody dla piłkarzy. Najlepszym słowackim zawodnikiem ubiegłego roku został Milan Skriniar z Interu. Z kolei najlepszym młodzieżowcem wybrano Roberta Bożenika z Żiliny. Tymczasem nagrodę dla najlepszej piłkarki zgarnęła Dominika Skorvankova z Bayernu. W tym głosowaniu również nie zabrakło akcentów z polskiej ligi. 6. miejsce w zestawieniu zajęła Patricia Hmirova z Górnika Łęczna, natomiast na ósmym znalazła się Patricia Fischerova z Czarnych Sosnowiec.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy