Trzy duże kluby zainteresowane Denisem Zakarią!

Od dłuższego czasu czołowe europejskie ekipy bacznie obserwują zawodnika Borussii Moenchengladbach. Tym piłkarzem jest Denis Zakaria. 23-latek od połowy marca leczy poważną kontuzję kolana, która uniemożliwia mu grę.

Zakaria trafił do ekipy z Bundesligi z BSC Young Boys w 2017 roku. Borussia Moenchengladbach zapłaciła wtedy za defensywnego pomocnika 12 milionów euro. Od początku przygody z klubem, Denis odgrywa kluczową rolę w zespole. Przez trzy kampanie szwajcarski piłkarz wystąpił w 84 ligowych spotkaniach. Zakaria nie mógł dokończyć sezonu 2019/2020 z powodu poważnej kontuzji kolana.

Trzy kluby zainteresowane Zakarią

Pomocnik nadal nie wrócił do gry. Mimo urazu, sytuację zawodnika bacznie obserwują czołowe europejskie kluby. Jak donosi Christian Falk z Bilda, 23-latkiem zainteresowane są trzy ekipy – Chelsea, Manchester United oraz Bayern. Na ten moment żaden zespół nie poczynił żadnych konkretnych kroków.

Denis Zakaria związany jest z Borussią do 2022 roku. Choć drużyna z Moenchengladbach zabiega o to, by defensywny pomocnik przedłużył kontrakt, to jak na razie 23-latek nie złożył podpisu pod nową umową.