Trzy puchary – trzy freebety. Odbierz 180 PLN w Betcris!

Mamy wtorek, więc nadszedł czas na rozpoczęcie emocji związanych z europejskimi pucharami. Z tej okazji bukmacher Betcris przygotował specjalną promocję, która może zagwarantować nam trzy freebety o łącznej wartości 180 PLN.

We wtorek oraz środę zostaną rozegrane mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z kolei czwartek to czas na zmagania z Ligą Europy oraz Ligą Konferencji Europy. Na każde rozgrywki bukmacher Betcris przygotował promocję, która gwarantuje nam freebet w wysokości 60 PLN.

Trzy puchary – trzy freebety w Betcris

Jak skorzystać z promocji bukmachera? Trzeba spełnić następujące warunki:

 1. Wpłać minimum 150 PLN i postaw kupon za minimum 150 PLN, składający się z co najmniej 3 zdarzeń wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy bądź Ligę Konferencji. Minimalny kurs zdarzenia musi wynieść 1.30.
 2. Aby zakwalifikować się do odebrania trzech freebetów należy postawić trzy kupony spełniający warunki promocji – każdy kupon powinien zawierać zdarzenia zawierające mecze wyłącznie z jednych rozgrywek.
  a) Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 60 PLN.
  b)Klient może otrzymać jeden freebet w wysokości 60 PLN za kupon zawierający WYŁĄCZNIE mecze Ligi Mistrzów.
  c) Klient może otrzymać jeden freebet w wysokości 60 PLN za kupon zawierający WYŁĄCZNIE mecze Ligi Europy.
  d) Klient może otrzymać jeden freebet w wysokości 60 PLN za kupon zawierający WYŁĄCZNIE mecze Ligi Konferencji. 

 3. Promocja „Trzy Puchary – Trzy Freebety” obowiązuje od dnia 23.11.2021 roku od godziny 10:00 do 25.11.2021 roku do godziny 23:59. 

Więcej informacji  o promocji znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy