Twitterowa wojenka klubów. Wszystko za sprawą przenosin Malcoma!

Bez mediów społecznościowych kluby we współczesnym świecie praktycznie nie istnieją. Osoby odpowiedzialne za komunikację walczą w wyścigu o tytuł najbardziej kreatywnego profilu. Mały pstryczek w nos postanowił wykonać w kierunku Romy rosyjski Zenit. Taka postawa nie mogła obejść się bez odpowiedzi włoskiej ekipy.

Drugiego sierpnia Brazylijczyk Malcom został nowym zawodnikiem Zenitu. Wybór nowego klubu ze strony 22-latka odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Jeszcze rok temu, Malcom był rozchwytywany przez czołowe kluby w Europie, a tymczasem po roku gry w Barcelonie trafia do ligi rosyjskiej.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

O zawodnika Bordeaux w 2018 roku mocno ubiegali przedstawiciele Romy. Transfer Malcoma wydawał się w pewnym momencie tylko kwestią czasu. Piłkarz tuż przed finalizacją transakcji odrzucił grę w Serie A na rzecz występów na Camp Nou. Całą sytuację przy prezentacji nowego gracza postanowił przypomnieć Zenit:

Na reakcję ludzi odpowiedzialnych za media społecznościowe Romy nie musieliśmy długo czekać. Włoski zespół z klasą postarał się zareagować na taką zaczepkę. Nie można jednak nie odnieść wrażenia, że wpis ma mocno szyderczy charakter. Mowa konkretnie o decyzji Malcoma.

Brazylijczyk już w wieku 22 lat trafia do ligi rosyjskiej. Oczywiście nie wiadomo, jak potoczyłaby się kariera piłkarza w momencie, gdyby ostatecznie wybrał grę dla Romy. Wszyscy jednak zgodnie stwierdzają, że występy w Zenicie to dość dziwny wybór ofensywnego zawodnika.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy