Tymoteusz Puchacz trafi na wypożyczenie do Serie A?!

Od lipca 2021 roku Tymoteusz Puchacz jest graczem Unionu Berlin. 23-latek z pewnością inaczej wyobrażał sobie przygodę z niemieckim klubem. Niewykluczone, że w najbliższych dniach lewy obrońca trafi na kolejne wypożyczenie. Według ostatnich doniesień, zainteresowanie dwunastokrotnym reprezentantem Polski wykazuje Monza.

Początek przygody Puchacza w Berlinie był zupełnie nieudany, dlatego 23-latek trafił na półroczne wypożyczenie do Trabzonsporu, gdzie zanotował dziewięć ligowych występów. Całkiem niedawno rozpoczęła się nowa kampania, w której reprezentant Polski nie zanotował jeszcze występu. Co więcej, Tymoteusz Puchacz nie znalazł się w kadrze meczowej w żadnym z trzech ligowych meczów.

Tymoteusz Puchacz w Serie A?

Nic więc dziwnego, że przyszłość Puchacza w klubie stoi pod znakiem zapytania. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyk.pl, Puchacz może trafić na wypożyczenie do Monzy. Niewykluczone, że włoski zespół zagwarantuje sobie również opcję wykupu. Na ten moment trwają rozmowy na linii klubów, a ostateczna decyzja leży po stronie Unionu.

Komentarze

komentarzy