Typujemy derby Londynu. Zgarnij 428 zł lub odbierz zwrot!

Przed nami derby Londynu, które mogą zdecydować o tym, które drużyny zobaczymy w następnej edycji Ligi Mistrzów. Jakie mamy przewidywania przed tym meczem?

Trzeba przyznać, że angielskich kibiców może grzać nie tylko walka o mistrzostwo Anglii, ale także potyczka o czwarte miejsce. Arsenal jak i Tottenham idą łeb w łeb i najprawdopodobniej wszystko wyjaśni się już dzisiaj. Trudno nam wytypować, kto ostatecznie będzie górą, dlatego w tym spotkaniu idziemy w stronę bramek po obu stronach.

Statystyki:

  • W ostatnich 5/7 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padał BTTS (Obie drużyny strzelą gola)
  • W ostatnich 5/6 spotkaniach Arsenalu padał BTTS, natomiast w 6/7 powyżej 2,5 bramki w meczu

Wszystko zatem wskazuje na to, że zobaczymy dzisiaj bramki. Przede wszystkim liczymy na Eddiego Nketiaha, który w ostatnich meczach prezentuje wybitną formę. Mamy także nadzieję, że odpowie mu Harry Kane czy Son. Koreańczyk nadal walczy o tytuł króla strzelców, więc nie zabraknie mu motywacji.

Do tego typu dorzucamy celny strzał Lucasa Pereza z Cadiz. Drużyna z Kadyksu wciąż walczy o utrzymanie i trzy punkty mogą się okazać się dla nich kluczowe. Hiszpański napastnik ma udane ostatnie tygodnie, ale nas bardziej od bramek interesuje czy celnie uderza na bramkę. Jak to wyglądało w poprzednich spotkaniach?

  • Barcelona – 1 strzał celny (gol)
  • Athletic – 1 strzał celny (gol)
  • Sevilla – 2 strzały celne (gol)
  • Elche – 0 strzałów celnych

Jak widać, oprócz ostatniego meczu z Elche, Perez regularnie strzela na bramkę i to przeciwko zespołom wyżej notowanym. Dziś do szczęścia potrzebujemy zaledwie jednego celnego strzału z jego strony – nie musi być to bramka.

Zagraj te typy bez ryzyka w BETFAN. Przegrana = zwrot na konto + odbierz freebet 60 zł!

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym ZZAPOLOWY > REJESTRACJA
  2. Wpłać co najmniej 50 zł
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 600 zł!
  4. Dodatkowo otrzymujesz freebet 60 zł do wykorzystania na cokolwiek chcesz