Udinese – Verona. Typy, kursy (7.02.2021)

Paweł Dawidowicz
Paweł Dawidowicz

W ramach 21. kolejki Serie A, piłkarze Udinese zmierzą się na własnym obiekcie z Veroną. Wyżej w tabeli jest aktualnie ekipa gości, która do tej pory zgromadziła o dziewięć punktów więcej od niedzielnego rywala. 

Udinese – Verona zapowiedź (niedziela, 15:00)

W ostatnim ligowym meczu piłkarze Udinese zanotowali niezwykle cenne wyjazdowe zwycięstwo ze Spezią 1:0. Tym samym zespół z Udine wygrał pierwszy ligowy mecz od 12 grudnia, przerywając serię dziewięciu spotkań bez zwycięstwa. Zdobyte trzy punkty wpływają także na pozycję zespołu w tabeli.

Udinese dość wyraźnie odskoczyło strefie spadkowej. Aktualnie ekipa z Udine ma aż sześć punktów przewagi nad osiemnastym Cagliari. Jest to całkiem sporo, biorąc pod uwagę fakt, iż do tej pory, zespół ze strefy spadkowej zdobył łącznie piętnaście oczek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Znacznie lepiej w tym sezonie radzą się gracze Verony, którzy z kolei zajmują dziewiątą lokatę, mając na swoim koncie 30 punktów. Kilka ostatnich wyników sprawiło, iż strata klubu z Werony do gry w europejskiej pucharach wynosi siedem oczek. Tym samym wydaje się, że piłkarze Verony mają raczej niewielkie szansę na grę w chociażby Conference League.

Udinese – Verona kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Udinese. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.4. Z kolei remis w tym spotkaniu bukmacherzy oszacowali na kurs 3.05. Triumf gości oceniono natomiast na kurs 3.4.

Udinese – Verona typy

Choć według bukmacherów Udinese ma większe szanse na wygraną, to spoglądając na dość istotny fakt, iż z powodu czerwonej kartki nie zagra Rodrigo De Paul, czyli serce drużyny z Udine, to gracze Verony z pewnością mogą wywieźć z obiektu rywala przynajmniej jeden punkt.

Udinese – Verona | Typ: Remis lub zwycięstwo Verony 1.55 @ LV BET

Udinese – Verona | Typ: Remis lub zwycięstwo Verony i obie drużyny strzelą gola 2.55 @ LV BET

Komentarze

komentarzy