Ulubieniec Sarriego żąda zmiany klubu. Podwójny transfer do Juventusu?

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri

Maurizio Sarri jeszcze nie zdołał podpisać kontraktu z Juventusem, a już powoli zaczynają się pojawiać plotki na temat jego przyszłych transferów. Jednym z zawodników, którzy mogą latem trafić do „Starej Damy” może być Elseid Hysaj.

Chęć odejścia z Napoli potwierdził sam zawodnik, który przyznał, że jego czas w dotychczasowym klubie dobiegł końca. Rok temu 25-latka w Chelsea pragnął mieć Sarri, ale ostatecznie ten transfer nie doszedł do skutku.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

– Jestem gotowy na nową przygodę. Sądzę, że to idealny czas na zmiany. Nie jestem typem zawodnika, który spędza całą karierę w jednym klubie. Potrzebuję nowego impulsu i występować dla innych drużyn. Mam nadzieję znaleźć zespół, który da mi to, czego potrzebuję – stwierdził obrońca.

Słowa swojego klienta potwierdził także agent zawodnika, Mario Giuffredi, który podał przypuszczalną cenę za ten transfer:

– Hysaj wyraził chęć odejścia, ponieważ wierzy, że jego czas w Napoli dobiegł końca po czterech latach. Są na rynku zespoły, które są nim zainteresowane, jednak jego dotychczasowy zespół będzie musiał obniżyć cenę wywoławczą do 40 milionów euro.

Oprócz Juventusu, hiszpańskie media informowały także o zainteresowaniu Atletico Madryt. Diego Simeone po odejściu Juanfrana będzie z pewnością szukał nowego prawego defensora. Wraz z Hysajem Neapol opuści najprawdopodobniej Mario Rui, również reprezentowane przed tego samego przedstawiciela.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy