Union Berlin – Hertha Berlin. Typy, kursy (04.04.2021)

Świąteczna kolejka w Bundeslidze to prawdziwe święto futbolu. Po sobotnich emocjach z meczem na szczycie, czas na niedzielne derby Berlina. Spotkanie o prymat w stolicy zawsze ma swój prestiż, a dodatkowo jedni i drudzy mają o co walczyć w końcówce sezonu.

Union Berlin – Hertha Berlin zapowiedź (niedziela, 18:00)

Przed sezonem raczej nikt nie stawiałby, że po 26. kolejkach to Union będzie walczył o europejskie puchary, a Hertha drżeć o utrzymanie. Nieporównywalne pieniądze pomiędzy oba berlińskimi klubami, ale nie przekładają się na wyniki. Union jest siódmy i ma ledwie dwa punkty straty do szóstego Bayeru Leverkusen. Z kolei Hertha mając 24 „oczka” ma za plecami barażową Kolonię – 23 oraz otwierającą strefę spadkową Arminię Bielefeld – 22. Krótko mówiąc drużyna Krzysztofa Piątka musi się brać do roboty, bo wstydem byłoby spaść z Bundesligi wydając takie pieniądze.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Co prawda HSV w ostatnich latach już tego dokonało, teraz w ich ślady idzie Schalke, więc wszystko jest możliwe. Na plus na pewno terminarz przed Herthą, bo przed chwilą grali niemal z całą czołówką, wygrywając m.in. z Bayerem 3:0! Z różnym szczęściem rywalizuje w ostatnich tygodniach Union, ale jednak trudno mówić o dobrej dyspozycji. Remis z Schalke u siebie czy wpadka 2:5 we Frankfurcie chluby im nie przynoszą.

Union Berlin – Hertha Berlin kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Union wygra, kurs: 2,50
  • Hertha wygra, kurs: 2,93
  • Remis, kurs: 3,35

Union Berlin – Hertha Berlin typy

Jedni i drudzy mają o co grać, więc liczymy na emocje i gole w tym meczu. Może głośniejsze nazwiska po stronie gości, ale jakość po stronie gospodarzy. Dlatego najpierw postawimy na bramki z obu stron, a później na zwycięstwo Unionu.

Typ: Obie strzelą @ 1,79 Totolotek

Typ: Union @ 2,50 Totolotek

Komentarze

komentarzy