Union – Hertha 🇩🇪 Typy, kursy (20.11.2021)

W 12. kolejce Bundesligi czekają nas derby Berlina, czyli pojedynek Union – Hertha. Kto będzie cieszył się z panowania w stolicy Niemiec po tym spotkaniu?

Union – Hertha zapowiedź (sobota, 18:30)

W bieżącym sezonie ligi niemieckiej póki co nieco lepiej radzą sobie gospodarze sobotniego meczu. Po 11 meczach, za sprawą 4 wygranych, 5 remisów oraz 2 porażek, które przełożyły się na 17 zdobytych punktów, Union jest w tabeli na 8. miejscu. Die Eisernen, czyli Żelaźni podejdą więc do derbów z Herthą w roli faworyta.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Die Alte Dame, czyli Stara Dama, ma w tabeli Bundesligi tylko 4 punkty mniej od Unionu, ale gdy spojrzy się na wyniki podopiecznych Pala Dardaia, jego zespół wypada w porównaniu z lokalnym rywalem znacznie gorzej. Hertha wygrała dotąd 4 mecze, zremisowała jedno spotkanie oraz przegrała aż 6. Ma też bardzo kiepski bilans bramkowy wynoszący 12-24. Wszystko to sprawia, że w sobotę bliżej zwycięstwa powinni być gospodarze derbów Berlina.

Union – Hertha kursy bukmacherów

Wygraną Unionu LV BET wystawił z kursem 1.98. Zwycięstwo Herthy znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 4.05, a remis z kursem 3.55.

Union – Hertha fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Unionu: 3 remisy, 2 porażki, bilans bramkowy: 7-11
  • 5 ostatnich spotkań Herthy: 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka, bilans bramkowy: 7-5
  • Bilans Unionu w domowych meczach ligowych w tym sezonie: 3 wygrane, 2 remisy, 1 porażka, bramki: 8-7
  • Bilans Herthy w wyjazdowych meczach ligowych w tym sezonie: 2 wygrane, 4 porażki, bramki: 6-18

Union – Hertha nasze typy

Derby rządzą się swoimi prawami, więc obie drużyny z pewnością podejdą do nich bardzo zmotywowane. W pojedynku Unionu z Herthą można wobec tego spodziewać się kilku bramek.

Union – Hertha | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.92 LV BET

Union – Hertha | Typ: powyżej 2.5 goli @2.12 LV BET

Komentarze

komentarzy