Valencia – Real Sociedad 🇪🇸 Typy, kursy (11.04.2021)

Valencia
Valencia

Valencia podejmie dzisiaj Real Sociedad. Obie ekipy nie grają ostatnio w lidze na wysokim poziomie, która z nich pokusi się dzisiaj o wygraną?

Valencia – Real Sociedad zapowiedź (niedziela, 16:15)

Valencia w zeszłym tygodniu ponownie zagrała poniżej oczekiwań. Tym razem piłkarze z Mestalla polegli w pojedynku z Cadiz (1:2). Na przestrzeni ostatnich 5 spotkań Nietoperze zanotowały aż 3 porażki oraz 2 wygrane. Valencia przez cały sezon gra w kratkę, czego dobrym odzwierciedleniem jest zaledwie 13 miejsce w tabeli. Bilans bramkowy na poziomie 35:40 adekwatnie obrazuje przeciętny poziom gry jaki drużyna prezentuje w zasadzie od samego startu rozgrywek. Pierwsze w tym sezonie starcie z Realem Sociedad zakończyło się wygraną Nietoperzy wynikiem 1:0.

Wygrana w zaległym finale Pucharu Króla to dla piłkarzy Realu Sociedad ogromne osiągnięcie, szczególnie że ich rywalem był Athletic Bilbao – odwieczny rywal ekipy z Donostii. Obie drużyny spotkały się ze sobą zaledwie 4 dni później, tym razem w lidze. Drugie derby Baskonii w ciągu tygodnia zakończyły się remisem 1:1. Dyspozycja Realu w La Liga może budzić wątpliwości, zawodnicy z Estadio Anoeta w ostatnich 5 spotkaniach wygrali zaledwie raz, zaliczając przy tym 2 porażki oraz 2 remisy. Goście zajmują 6 miejsce w tabeli, jednak znajdujący się za nimi Real Betis oraz Villarreal mają dokładnie tyle samo punktów na koncie.

Valencia – Real Sociedad kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Valencii – 3.48; remis – 3.35; zwycięstwo Realu Sociedad – 2.20.

Valencia – Real Sociedad nasze typy

Ostatnie ligowe spotkania obu ekip nie należały do najlepszych. Real do tego zmuszony jest radzić sobie ze sporymi brakami kadrowymi. Stawiamy dzisiaj na remis oraz BTTS.

Valencia – Real Sociedad | Typ: X @3.35 BETFAN

Valencia – Real Sociedad | Typ: BTTS @1.76 BETFAN

Komentarze

komentarzy