Vallecano – Lugo 🇪🇸 Typy, kursy (30.05.2021)

W ostatniej kolejce LaLiga2, piłkarze Vallecano zmierzą się na własnym obiekcie z Lugo. Obie ekipy dzieli w tym sezonie przepaść punktowa.

Vallecano – Lugo zapowiedź (niedziela, 21:00)

Dla ekipy Vallecano ostatnia kolejka LaLiga2 jest niezwykle kluczowa. Zespół z Campo de Futbol de Vallecas walczy o udział w barażach. Aktualnie Vallecano jest na szóstej pozycji z przewagą dwóch punktów nad Gijon. To właśnie między tymi drużynami rozstrzygnie się kwestia ostatniego uczestnika w play-offach.

Zupełnie inny cel na ostatnią kolejkę ma ekipa Lugo, która cały czas musi drżeć o utrzymanie. Aktualnie zespół zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli, ale ma tyle samo punktów co dziewiętnaste Logrones. Dodatkowo o byt w LaLiga2 walczy jeszcze dwudzieste Sabadell.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ostatni raz Vallecano rywalizowało z Lugo 1 listopada. Mecz zakończył się zwycięstwem tej drugiej ekipy, która wygrała 1:0.

Vallecano – Lugo kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Vallecano. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.95. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.8.

Vallecano – Lugo fakty meczowe

  • Vallecano wygrało dwa z pięciu ostatnich meczów u siebie
  • Zespół Lugo zdobył zaledwie jeden punkt w pięciu ostatnich wyjazdowych meczach
  • W żadnym z pięciu ostatnich meczów u siebie Vallecano nie zachowywało czystego konta.

Vallecano – Lugo typy

Biorąc pod uwagę fakt, iż obie ekipy walczą o istotne cele w ostatniej kolejce, mimo wszystko spodziewamy się wyrównanego starcia, w którym zobaczymy gole z dwóch stron.

Vallecano – Lugo | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.88 @ Noblebet 

Vallecano – Lugo | Typ: Powyżej 2.5 bramki 1.88 @ Noblebet 

Komentarze

komentarzy