Venezia – Bologna 🇮🇹 Typy, kursy (08.05.2022)

Łukasz Skorupski, Bologna FC

To prawdopodobnie mecz, po którym Venezia zasili grono zespołów Serie B. Czerwona latarnia ligi notuje serię 10 meczów przegranych z rzędu. To się musi skończyć spadkiem, a kropkę nad i może postawić Bologna. Drużyna Łukasza Skorupskiego jest w bardzo wysokiej dyspozycji.

Venezia – Bologna zapowiedź (niedziela, 15:00)

Goście zadziwiają w ostatnich tygodniach. Nie grają już o nic, tym czasem poskramiają faworytów. Namieszali nawet w walce o mistrzostwo. Najpierw remis z Milanem, a niedawno wygrana z Interem. Po drodze także remisy z Juventusem i Romą na wyjazdach! Takie wyniki robią wrażenie i trzeba przyznać, że Skorupski i spółka zasłużenie mają spokój w końcówce sezonu. Dzisiaj 13. miejsce, a ostatecznie mają szansę jeszcze nawet na dobicie do 10. Trudno będzie, ale mają przed sobą dwie najsłabsze drużyny oraz Sassuolo.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Venezia jako się rzekło to ostatnia drużyna ligi. 10 kolejnych przegranych musiało się tym skończyć. Fatalna seria i lada moment wrócą do Serie B. Już dzisiaj strata do bezpiecznego miejsca to 7pkt. Dodatkowo Cagliari zagra z Salernitaną w tej kolejce. Nawet komplet zwycięstw może nie uratować gospodarzy niedzielnego meczu. I raczej tak się nie stanie, gdyż ich forma raczej nie predestynuje do myślenia o trzech triumfach na koniec rozgrywek. Cóż, to może być smutne pożegnanie z Serie A.

Venezia – Bologna kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Venezia wygra, kurs: 3,05
  • Bologna wygra, kurs: 2,30
  • Remis, kurs: 3,65

Venezia – Bologna fakty meczowe

  • Spotkanie ostatniej z 13. drużyną Serie A. Obie ekipy dzieli 21pkt: 22 do 43 na korzyść gości
  • Venezia po tej kolejce prawdopodobnie zostanie pierwszym spadkowiczem z Serie A. Do utrzymania potrzebują kompletu punktów, a Salernitana i Cagliari nie mogłyby wygrać żadnego meczu
  • Venezia to przedostatnia defensywa ligi. Tylko Salernitana ma gorszą obronę
  • Gospodarze przegrali 10 kolejnych meczów
  • Bologna nie przegrała sześciu meczów. W tym czasie zremisowali z Milanem, Juventusem i Romą oraz pokonali Inter
  • Ekipa Łukasza Skorupskiego prawdopodobnie niżej niż 13. miejsce nie skończy. Ma jednak szansę wskoczyć nawet na 10. lokatę przy udanej końcówce
  • W pierwszym meczu to Venezia była górą – 1:0 po golu Okereke

Venezia – Bologna typy

Powinniśmy obejrzeć gole z obu stron, ale w tym momencie lepszym zespołem są goście. Bologna może już o nic nie walczy, ale warto zaryzykować po takim kursie na terenie czerwonej latarni ligi.

Typ: Bologna @ 2,30 LV BET

Typ: Obie strzelą @ 1,65 LV BET

Komentarze

komentarzy