Verona – Atalanta. Typy, kursy (21.03.2021)

Niedzielne mecze Serie A otworzy rywalizacja Verony z Atalantą. Czy klub z Bergamo wygra na niełatwym obiekcie, wykonując kolejny ważny krok w kierunku zajęcia miejsca w czołowej czwórce na koniec sezonu? 

Verona – Atalanta zapowiedź (niedziela, 12:30)

Dość przeciętnie spisuje się w ostatnim czasie Verona. Piłkarze Ivana Juricia zanotowali bowiem jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz dwie porażki. Wygrany mecz przypada na rywalizację z Benevento, która zakończyła się wynikiem 3:0. Z kolei remisy bramkowe padły w meczach z Genoą (2:2) i Juventusem (1:1). Dwie porażki to rywalizacje z Milanem (0:2) i Sassuolo (2:3).

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Aktualnie Verona zajmuje dziewiątą lokatę w Serie A ze stratą dwunastu punktów do szóstej Romy. Trudno zatem spodziewać się, by zespół Juricia nawiązał jeszcze walkę o europejskie puchary. Patrząc realnie, Verona może jedynie powalczyć o ósmą lokatę na koniec rozgrywek.

Inny cel ma Atalanta. Klub z Bergamo zajmuje obecnie czwartą lokatę w lidze ze stratą czterech oczek do drugiego Milanu. Na pięć ostatnich starć, zespół Gasperiniego zanotował cztery zwycięstwa i jedną porażkę. Przegrany mecz przypada na rywalizację z Interem, która zakończyła się wynikiem 0:1.

Verona – Atalanta kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Atalanta. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.7. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.95. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.1.

Verona – Atalanta typy

Choć piłkarze Verony niejednokrotnie udowadniali, iż potrafią sprawić niespodziankę (np. remis z Juventusem), to wydaje się jednak, że z tego starcia górą wyjdzie Atalanta, która powinna przywieźć do Bergamo trzy punkty.

Verona – Atalanta | Typ: Atalanta wygra mecz 1.7 @ LV BET 

Verona – Atalanta | Typ: Atalanta wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 1.95 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy