Verona – Juventus. Typy, kursy (27.02.2021)

Na zakończenie sobotnich spotkań Serie A, piłkarze Juventusu zmierzą się na wyjeździe z Veroną. Ostatnie dwie potyczki obu ekip mogą sugerować, iż przed zawodnikami Andrei Pirlo stoi niełatwe wyzwanie. 

Verona – Juventus zapowiedź (sobota, 20:45)

Bez powątpienia piłkarze Verony spuścili nieco z tonu w ostatnich kolejkach. Wystarczy powiedzieć, że zespół z Werony wygrał zaledwie jedno z czterech spotkań, zdobywając łącznie cztery punkty na dwanaście możliwych. Wygląda na to, że Verona może w tym sezonie powalczyć najwyżej o ósmą lokatę.

Zespół Ivana Juricia zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję ze stratą jednego oczka do Sassuolo. Z kolei siódme Napoli ma już przewagę wynoszącą sześć punktów. Trudno zatem sobie wyobrazić, by Verona zdołała nawiązać odpowiednią walkę z najlepszymi zespołami Serie A.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Nadzieję na obronę mistrzostwa nie tracą piłkarze Juventusu. „Stara Dama” zajmuje aktualnie trzecią lokatę ze stratą ośmiu punktów do Interu. Patrząc na formę Milanu, piłkarze Andrei Pirlo nie powinni mieć większych problemów, by wkrótce wyprzedzić zespół Pioliego w tabeli. Pozostaje pytanie, jak będzie spisywać się Inter.

Verona – Juventus kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Juventus. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.1. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.

Verona – Juventus typy

Mając na uwadze przeciętne wyniki Verony w ostatnim czasie, Juventus mimo wszystko powinien poradzić sobie na trudnym terenie, zgarniając trzy punkty w tym meczu.

Verona – Juventus | Typ: Juventus lub remis i powyżej 2.5 bramki 1.98 @ LV BET

Verona – Juventus | Typ: Juventus wygra i obie drużyny strzelą gola 2.75 @ LV BET

Komentarze

komentarzy