VFL Bochum – FC Koeln 🇩🇪 Typy, kursy (22.01.2022)

Sobotnie zmagania w Bundeslidze zamknie pojedynek VFL Bochum z FC Koeln. Obie ekipy znajdują się blisko siebie w tabeli, co teoretycznie powinno oznaczać, iż ich bezpośrednie starcie będzie naprawdę wyrównane.

VFL Bochum – FC Koeln zapowiedź (sobota, 18:30)

Piłkarze z Bochum mogą być naprawdę zadowoleni ze swojej dyspozycji w tym sezonie. Trzeba bowiem przyznać, że gospodarze jak beniaminka osiągają naprawdę bardzo dobre wyniki. Jedenaste miejsce w tabeli oraz pięć punktów zapasu nad strefą spadkową to rezultaty, które fani drużyny przyjęliby zapewne przed startem rozgrywek w ciemno. Niemniej by nie było tak kolorowo musimy zaznaczyć, że Bochum przegrało trzy z pięciu poprzednich spotkań w Bundeslidze.

Zarejestruj się w LV Bet!

Koeln natomiast znajduje się w tym momencie o dwa miejsca wyżej od swoich sobotnich rywali. Różnica punktowa dzieląca obie drużyny jest jednak większa niż można by przypuszczać, bo wynosi pięć punktów. Koeln znajduje się w dobrej formie, o czym świadczą trzy wygrane na przestrzeni pięciu wcześniejszych kolejek. Strata gości do top 6 wynosi tylko dwa punkty, nie wykluczone zatem, że piłkarze z Kolonii będą na wiosnę walczyć o europejskie puchary.

VFL Bochum – FC Koeln kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV Bet prezentują się następująco:

  • wygrana Bochum: 3.40
  • remis: 3.30
  • zwycięstwo Koeln: 2.25

VFL Bochum – FC Koeln fakty meczowe

  • Koeln wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów w Bundeslidze.
  • Bochum przegrało trzy mecze w pięciu poprzednich kolejkach.
  • Bochum strzeliło do tej pory tylko siedemnaście bramek.

VFL Bochum – FC Koeln nasze typy

Gospodarze nie mogą zaliczyć minionych tygodni do udanych, dlatego też stawiamy w tej rywalizacji na zwycięstwo Koeln oraz over 2.5 gole. Defensywy obu drużyn zdecydowanie nie należą do najszczelniejszych w lidze.

VFL Bochum – FC Koeln |typ: FC Koeln @2.25 LV Bet

VFL Bochum – FC Koeln |typ: over 2.5 gole @1.77 LV Bet