Victor Osimhen odrzucił dwie oferty z Premier League?

Wszystko wskazuje na to, że Victor Osimhen wkrótce zostanie nowym zawodnikiem Napoli. Nigeryjczyk ustalił już warunki kontraktu, natomiast zespół z Serie A jest w stanie zapłacić pieniądze, które oczekuje Lille. Co ciekawe, na ostatniej prostej do gry o 21-latka chciały się włączyć dwa kluby z Premier League. 

Bardzo długo Victor Osimhen analizował ofertę Napoli. Ofensywny gracz liczył na to, że zgłoszą się po niego ekipy z Anglii. Bezczynność drużyn z Wysp spowodowała, iż Osimhen zgodził się zasilić włoską drużynę.

Osimhen odrzucił dwie oferty?

Według informacji L’Equipe, Victor dostał w ostatnim momencie dwie propozycje z Premier League. Oferty rzekomo złożyły Liverpool oraz Manchester United. Osimhen postanowił odrzucić te dwie opcji z prostej przyczyny.

Transfer do Napoli jest już na tym etapie, iż Nigeryjczyk myśli tylko o Napoli. W związku z tym, piłkarz nie chciał robić zamieszania, dlatego przeniesie się do Włoch.

Warunki transferu

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Lille zarobi na sprzedaży Osimhena 50 milionów euro. Klub z Francji może otrzymać dodatkowe 10 milionów euro, jeżeli zostaną spełnione warunki bonusów zawarte w porozumieniu.